SPORTA NOMETNE "SportCamp" (Latvijā)

Vasaras sporta nometne bērniem un jauniešiem – „SportCamp” – tā ir ne tikai atrašanās ekoloģiski tīrā Engures apvidū, bet arī labi pārdomāta sportiski atveseļojošā programma bērniem un jauniešiem kopā ar profesionālu instruktoru komandu.

 

Sporta nometnes organizators Latvijas Tekvon-do federācija. Nometnes vadītājs – Meistars Vjačeslavs Semenkovs (7 Dan). Instruktori – Armands Šļars (2 Dan), Aleksandrs Trundajevs (1 Gup).

 

Galvenie sporta nometnes „SportCamp” mērķi aktīvās atpūtas organizēšana bērniem un jauniešiem ar lietderīgumu viņu veselībai, kā arī pareiza dzīves skatījuma formēšana.

 

10 dienu laikā bērni aizmirst par datoriem, videospēlēm un dodas uz aizraujošo, reālās komunikācijas pasauli, pavadot lielu daļu laika pie dabas, kā arī nodarbojoties ar dažādām fiziskām aktivitātēm, iekļaujoties aizraujošu piedzīvojumu un spēļu pasaulē. Vasaras nometne palīdz bērniem gūt jaunas zināšanas un formēt dzīvē nepieciešamās prasmes, un principus.

 

Katru dienu jauni piedzīvojumi! Vasaras brīvdienas sporta nometnē „SportCamp” – tā ir pilnvērtīga aktīva atpūta pēc piesātinātas, sportiski atveseļojošās un attīstošās, programmas bērniem un jauniešiem.

 

 

Pateicoties nometnes „SportCamp” sportiskajam novirzienam, bērni, piedaloties tajā, nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem – Taekwon-do ITF, kikbokss, futbols, peldēšana, skriešana, šautriņu mešana, bumbas mešana, tāllēkšana un augstlēkšana, kā arī šaušana. Sporta nometnē „SportCamp” tiek rīkoti turnīri un sacensības dažādās sportiskās disciplīnās, kā arī spartakiāde. Vadoties pēc sacīkšu rezultātiem, uzvarētāji tiek pie noderīgām un vērtīgām dāvanām – pārsteigumiem. Un protams, tradicionāli visiem bērniem, nometnes beigās tiek pasniegti piemiņas diplomi. 

KONTAKTI

t. +371 295 100 10

t. +371 260 161 84

e-mail: itf.latvia@gmail.com

Flag Counter