Latvijas Tekvon-do federācijas sporta nometnes

Sporta nometņes organizators  Latvijas Tekvon-do federācija. Nometnes vadītājs – Meistars Vjačeslavs Semenkovs (8 Dan). Instruktori – Armands Šļars (3 Dan), Aleksandrs Trundajevs (1 Dan).

 

Galvenie sporta nometnes mērķi – aktīvās atpūtas organizēšana bērniem un jauniešiem ar lietderīgumu viņu veselībai, kā arī pareiza dzīves skatījuma formēšana. 10 dienu laikā bērni aizmirst par datoriem, videospēlēm un dodas uz aizraujošo, reālās komunikācijas pasauli, pavadot lielu daļu laika pie dabas, kā arī nodarbojoties ar dažādām fiziskām aktivitātēm, iekļaujoties aizraujošu piedzīvojumu un spēļu pasaulē. Vasaras nometnes palīdz bērniem gūt jaunas zināšanas un formēt dzīvē nepieciešamās prasmes, un principus. Katru dienu jauni piedzīvojumi! Vasaras brīvdienas sporta nometnēs – tā ir pilnvērtīga aktīva atpūta pēc piesātinātas, sportiski atveseļojošās un attīstošās, programmas bērniem un jauniešiem.

 

 

Pateicoties nometnes sportiskajam novirzienam, bērni, piedaloties tajās, nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem – Taekwon-do ITF, kikbokss, futbols, peldēšana, skriešana, šautriņu mešana, bumbas mešana, tāllēkšana un augstlēkšana, kā arī šaušana. Sporta nometnēs tiek rīkoti turnīri un sacensības dažādās sportiskās disciplīnās, kā arī spartakiāde. Vadoties pēc sacīkšu rezultātiem, uzvarētāji tiek pie noderīgām un vērtīgām dāvanām – pārsteigumiem. Un protams, tradicionāli visiem bērniem, nometņu beigās tiek pasniegti piemiņas diplomi.

PRINCIPI

 

Pedagoģiskie principi:

  • Bērna personības cieņas, kā arī konflikta situāciju pozitīvas un miermīlīgas risināšanas princips
  • Sadarbības, sadraudzības un bērnu kolektīva vadības princips
  • Nacionālo kultūras vērtību un vispārīgo cilvēcisko vērtību apvienošanas princips bērnu dzīvē

 

Galvenie sporta treniņu principi:

  • Daudzpusējas sportista sagatavošanas princips
  • Apziņas princips. Tādu apmācības un treniņu nodarbību izveide, kas nodrošina sapratni un aktīvu sportistu attieksmi pret nodarbībām. Sportistam ir jāzina, ko, kāpēc un kādēļ viņš dara
  • Pakāpeniskuma princips. Balstīts uz to, ka fizioloģiskās izmaiņas, kas notiek sportista organismā un orgānu sistēmā, un to funkciju uzlabošanā, notiek ietekmējoties no treniņu nodarbībām pakāpeniski noteiktā laikā periodā. Šī principa īstenošana balstās uz zināmiem pedagoģiskiem noteikumiem – „no vienkāršā līdz sarežģītākam”, „no vieglāka līdz grūtākam”

 

Galvenie audzināšanas organizēšanas principi:

  • Izvēles iespējas un sadarbības princips
  • Veiksmes un darbošanās princips
  • Atvērtības un atgriezeniskās saiknes princips
  • Nākotnes, turpmākās veicamās darbības pievilcīgums (interese)

KONTAKTI

t. +371 295 100 10

t. +371 260 161 84

e-mail: itf.latvia@gmail.com

Flag Counter